O firmie

img Szanowni Państwo,
Firma MARICO-M.K-DIAMENT specjalizuje sie w diamentowej technice cięcia i wiercenia.

Bez przeszkód pokonujemy: beton zbrojony, kamień i inne materiały budowlane.

Technika diamentowa umożliwia wiercenie pod dowolnym kątem, a utrzymywane otwory mają równe krawędzie zgodne z założonymi wymiarami.

Wiercenie jest szybkie, precyzyjne, bezudarowe i bezpyłowe. Posiadany przez firmę umożliwia wiercenie otworów o dużym zakresie średnic i głębokości. Otwory wiercone w sytemach diamentowych wykorzystywane są do wykonania wszelkich przepustów w ścianach i stropach, do przeprowadzania instalacji wodnych, sanitarnych, gazowych, elektrycznych, wentylacyjnych czy też motnowania kotew lub pobierania próbek betonu.

Oprócz wiercenia zajmujemy się również cięciem różnorodnych materiałów budowlanych takich jak: beton: żelbet, asfalt, cegła, kamień. Cięcie konstrukcji betonowych zbrojonych i niezbrojonych dzięki technice diamentowej pozwala osiągnać precyzyjne otwory pod montaż np. drzwi, okien, szybów wentylacyjnych, klimatyzacji, kabli czy schodów.

Bezudarowe cięcie pod dowolnym kątem zarówno w poziomie jak i w pionie nie powoduje uszkodzeń konstrukcji i daje bezpieczeństwo zachowania właności nośnych.

Powstałe otwory posiadają równe, gładkie powierzchnie znacznie ułatwiające i przyspieszajace wszelkie prace instalacyjne. Posiadane doświadczenie oraz zaplecze pozwala nam podjąć się każdego zlecenia. Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Pańśtwa i zaowocuje w przyszłości współpracą.